Drátované šperky Ironheart

Achátové srdce s drúzou

Vyprodáno Prodáno

Jedinečný bílý achát s jemnou drúzou na vrchní straně drátovaného přívěsku z postříbřeného drátu. Je doplněn dvěma drátovanými růžemi. Zavěšeno na dvojité saténové šňůrce s ručně vyrobeným zapínáním. 

Rozměry:

přívěsek: 55x40mm

šňůrka: cca 45cm

Achát

Podporuje kreativitu a fantazii, také vytrvalost odvahu a vůli k životu. Posiluje důvěru ve vlastní schopnosti, vědomí vlastní identity a pud sebezáchovy. Chrání před působením nežádoucích okolních vlivů. 

Pomáhá volit správná slova při komunikaci a učí slušnému přímému jednání s blízkými i s nepřáteli. Napomáhá v hledání pravdy a v klidném přijetí kritiky a nepříznivých okolností.
Dodává jistotu a sebedůvěru, zmírňuje pocit nedocenění a komplex méněcennosti. Zklidňuje ve stresových situacích a pomáhá při nadměrné psychické zátěži.

Achát posiluje rozmnožovací orgány u mužů i u žen. Také chrání a pomáhá při porodu. Obecně zmírňuje horečky a infekční onemocnění. Utišuje všechny typy bolesti, úžasně pomáhá při alergiích a kožních problémech. 

Už ve středověku achát používali k léčení infekcí, epilepsii a všimli si, že pomáhá i při náměsíčnosti.

Zmírňuje horečnatá infekční onemocnění. Snižuje teplotu a tiší rozličné bolesti. Také pomáhá při alergiích a dalších kožních problémech. Očišťuje tělo od jedů, podporuje funkci ledvin a močových cest, napomáhá zmenšovat otoky.

Upozornění:

Mějte na paměti, že minerální kameny mohou pomoci svou silou a energií, ale nenahrazují lékařskou péči a medikaci.

Pokud cítíte příznaky jakékoli nemoci, navštivte svého lékaře.


0,00 Kč