Drátované šperky Ironheart

Citrínový amulet

Vyprodáno Prodáno

Drátovaný přívěsek - Surový citrín opletený lakovaným měděným drátem.

Citrínový krystalový kámen znamená využití sluneční energie, která přináší sluneční světlo a světlo do všech oblastí vašeho života. Udržování tohoto kamene blízko vám pomůže udržet vaše prostředí a energii pocit slunečného a jasného. Díky pozitivní energii se můžete snáze připojit ke svému vnitřnímu světlu a vnést do svého snažení pocit optimismu.

Citrínová jasná a šťastná energie naplňuje vašeho ducha pozitivitou a nejvyššími vibracemi a díky sluneční energii odstraňuje veškeré blokády nebo nerovnováhy ve vaší čakře solar plexus. Díky tomu je krystal Citrínu ideální pro různé záměry, včetně štěstí, důvěry, manifestace a bohatství.

Jedním z primárních použití citrínového krystalu je záměr štěstí a pozitivity. Citrínový krystalový význam povznáší vašeho ducha a spojuje vaši energii s energií vysoké vibrace. Ať už máte sklon k pesimistickému nebo negativnímu pohledu na život, nebo procházíte drsnou zápletkou a potřebujete změnit svůj stav, jasná a zářivá energie vašeho krystalu bude vydávat vyšší frekvenci, aby stimulovala pocity optimismu a pozitivity. Vede vás ven ze tmy do světla.

Léčebné využití:

Citrín pomáhá při obtížích se slinivkou břišní, při žaludečních problémech a při poruchách zažívacího ústrojí, vzniklých psychosomaticky v důsledku přemíry stresu. Zmírňuje obtíže s ledvinami, močovými cestami a při alergiích. Má detoxikační účinky, čistí krev a střeva od jedovatých látek, které způsobují například i nečistotu pleti. Pomáhá při léčbě dýchacích cest a bronchitid.

Rozměry: 7 x 3cm 

Mějte na paměti, že minerály mohou pomoci svou silou a energií, ale nenahrazují lékařskou péči a medikaci.

Pokud cítíte příznaky jakékoli nemoci, navštivte svého lékaře.

Výrobek není určen dětem do 5 let.

Nevhodnou manipulací hrozí nebezpečí poškození výrobku a zranění dítěte.

0,00 Kč