Drátované šperky Ironheart

Křížek s minerály

Vyprodáno Prodáno

Drátovaný přívěsek - nerezový křížek s minerálem býčí oko.

Býčí oko

je červený druh tygřího oka. Přináší ochranu, štěstí a prosperitu, pomáhá se vyrovnat s těžkými situacemi a podporuje víru ve zlepšení. Pomůže vám překonat letargii, přináší motivaci, pomáhá nahlédnout do vlastního nitra, pochopit sebe sama, posílit vůli, sebevědomí, praktičnost a uvědomění vlastních hodnot.

Účinky býčího oka

Býčí oko pomáhá při nachlazení a zánětech horních cest dýchacích, chronických onemocnění průdušek a plic, onemocnění očí, krku, rozmnožovacích orgánů i trávicího traktu. Vyrovnává páteř a hojí zlomeniny. Podporuje fyzickou vitalitu a pomáhá k vytvoření zdravých návyků cvičení a stravování. Uvolňuje svalové napětí a křeče, aktivuje pohybové ústrojí, mírní záněty a bolesti nervů i svalů. Podporuje myšlení a vyrovnává činnost mozkových hemisfér.

Vlastnosti býčího oka

Tajemný kámen přináší vitální energii, vnitřní sílu a optimismus a vyrovnání s těžkými situacemi. Přináší povzbuzení, optimismus a víru ve zlepšení, podporuje sebevědomí, pomáhá při veřejném vystupování, projevech a prezentacích. Dokáže překonat letargii, dodává motivaci a tiší obavy. Dává odvahu kráčet vpřed i k vnitřnímu uvědomění svých hodnot. Chrání na cestách, přináší prosperitu a štěstí, posiluje sílu vůle, praktičnost a správné využití síly.

Podpora duchovního rozvoje

Býčí oko podporuje nahlédnutí do vlastního nitra, uvědomit si omezenost hmotného světa, nahlížet na věci bez iluzí, nalézt vlastní hodnoty a obohatit myšlení. Harmonizuje energii Jing a Jang. 

Spojuje sluneční a zemskou energii, pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou a podpořit duchovní růst zemsky orientovaných lidí. Hřejivý kámen podporuje tok energie v těle, dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství, odbourává závislost na jiných, potlačuje deprese.

Čistí se pod tekoucí vlažnou vodou a nabíjí neomezeně dlouho na slunci. 

Rozměry: 5 x 4 cm

Mějte na paměti, že minerální kameny mohou pomoci svou silou a energií, ale nenahrazují lékařskou péči a medikaci.

Pokud cítíte příznaky jakékoli nemoci, navštivte svého lékaře.

Výrobek není určen dětem do 5 let.

Nevhodnou manipulací hrozí nebezpečí poškození výrobku a zranění dítěte. 

0,00 Kč