Drátované šperky Ironheart

Labradorit srdce - velké

Velké krásně měňavé labradoritové srdce je opleteno nerezovými vlnkami z hranatého drátu. Šperk je doplněn bižuterním korálkem.

Rozměry: 6,5 x 4 cm vč. závěsu

Materiál opletu: nerez 316L 

Hře barev v tomto zvláštním kamenu se odborně říká labradorizace a způsobuje ji lámání paprsku světla v jednotlivých vrstvách uvnitř kamene.

Labradorizace u každého kamene je jedinečná. Barva samotného kamene je nazelenalá až šedá, barva labradorizace je u každého kamene se různí a může obsahovat všechny barvy duhy, blankytně modrou, tyrkysově modrou, nazelenalou, žlutou, zlatou či oranžovou.

V léčitelství se využívá schopnost labradoritu léčit tělo od stresu a fobií, které jsou hluboce zakořeněny v naší mysli. Napětí, které labradorit odstraňuje, může být i tělesného charakteru, jako je vysoký tlak či napětí při menstruaci.

Labradorit má v sobě ukryté vnitřní teplo, které je schopný předávat tělu a chrání nás tak před nachlazením. Labradorit je výborným kamenem pro podzimní a zimní období, kdy jej nosíme stále u sebe jako náramek či přívěsek, který nemusíme nosit přímo na těle, stačí vědět, že ho máme u sebe. 

Přes léto jej můžeme nechat občas položený v misce s vodou chvíli na okně, aby se nabil sluneční energií, kterou nám v období plískanic předává.

Nejznámější naleziště labradoritů s krásnou labradorizací jsou na Madagaskaru, v Kanadě na poloostrově Labrador, kde byl prvně objeven v 18. stol. Další známá naleziště jsou v Norsku na Skandinávském poloostrově, v Grónsku, Mexiku, USA či v Austrálii. 

Upozornění:

Mějte na paměti, že minerální kameny mohou pomoci svou silou a energií, ale nenahrazují lékařskou péči a medikaci.

Pokud cítíte příznaky jakékoli nemoci, navštivte svého lékaře.

__________________________________________________

Výrobek není určen dětem do 5 let.

Nevhodnou manipulací hrozí nebezpečí poškození

výrobku a zranění dítěte.

1 800,00 Kč