Drátované šperky Ironheart

Náramek - Dotek tygra

Drátovaný nerezový náramek s tygřím okem.

Obvod zápěstí 18-19cm.

Tygří oko

Pokud toužíte po nádherném šperku, který vás bude nejen ochraňovat, ale také bude krásný a zároveň cenově dostupný, určitě sáhněte po tygřím oku. Barevných variací je nesčetně, každý kámen je unikát a při dopadu světla pod různými úhly lehce mění barvy - bude vás pokaždé znovu a znovu překvapovat.

Vlastnosti krystalu Tygří oko vás povzbuzují žít odvážně, urputně a statečně ve všech aspektech vašeho života. Když hledáte dávku odvahy, která vám pomůže překonat strach nebo riskovat ve svém životě, není lepší krystal, na který byste se mohli obrátit než krystal Tygřího oka. Když budete směrovat energii krystalů, budete se moci spojit s dokonalým energetickým krystalem minerální říše.

Kámen Tygří oko získává své léčivé vlastnosti kombinací prvků Slunce a Země. Právě to mu dodává jak uzemňovací, tak inspirativní vibrace. Podobně jako tygří pruhy má krystal Tygří oko vzhled, který odpovídá jeho silné energii. Jeho odvážné zbarvení je stejně odvážné jako jeho léčivé vlastnosti, které pracují na vyrovnání toxických emocí a vytvářejí pozitivní mentální posuny.

Tygří oko prohřívá organismus a probouzí v něm vitalitu. Aktivuje smyslové orgány. Zmírňuje bolesti hlavy a migrény. Napomáhá léčit zrak a zlepšit noční vidění. Červené tygří oko posiluje libido, neboť povzbuzuje smyslnost a sexualitu.

Mějte na paměti, že minerály mohou pomoci svou silou a energií, ale nenahrazují lékařskou péči a medikaci.

Pokud cítíte příznaky jakékoli nemoci, navštivte svého lékaře.

Výrobek není určen dětem do 5 let.

Nevhodnou manipulací hrozí nebezpečí poškození výrobku a zranění dítěte.

750,00 Kč