Drátované šperky Ironheart

Ostrov pokladů

Vyprodáno Prodáno

Jedinečný kámen, obrázkový jaspis s kresbou, která připomíná mapu ostrova je opleten měděným drátem a doplněn měděným korálkem.

 V léčitelství je jaspis jeden ze základních kamenů pro ženy, rezonuje s ženskými pohlavními orgány, zahřívá končetiny a harmonizuje metabolické cykly a uvádí je do rovnováhy. 

Obrázkový jaspis se využívá také při rituálech plodnosti a naplnění sexuální touhy. Udržuje v rovnováze jin a jang, tělo a duši, rozum a city. Pomáhá ke zdárnému dokončení plánů a záměrů bez zbytečných odkladů. Podporuje v asertivitě a čestném jednání.

Obrázkový jaspis je přiřazen základní čakře, její nefunkčnost se projevuje negativními emocemi, po fyzické stránce pak nevyrovnanost ovlivňuje nohy, svaly, chudokrevnost nebo zažívací potíže.

Znamení horoskopu: Beran, Panna a Kozoroh.

Z jaspisu vyráběla různé předměty už mínójská civilizace na Krétě, antičtí Římané z něj vyřezávali reliéfní portréty svých blízkých, zmiňuje se o něm středověká Píseň o Nibelunzích. 

Český král a císař Rudolf II. vlastnil stůl vykládaný jaspisy, v petrohradské Ermitáži najdete celou kolekci z jaspisu vyřezávaných košíčků, váz a dalších předmětů.

Rozměry: vč. závěsu

v. x š.: 40 x 30mm

Patinováno, leštěno.

Udržujte v suchu.


Upozornění: 

Mějte na paměti, že minerály mohou pomoci svou silou a energií, ale nenahrazují lékařskou péči a medikaci.

Pokud cítíte příznaky jakékoli nemoci, navštivte svého lékaře.

____________________________________________________

Výrobek není určen dětem do 5 let.

Nevhodnou manipulací hrozí nebezpečí poškození

výrobku a zranění dítěte.


0,00 Kč