Drátované šperky Ironheart

Labradorit srdce - malé

Malé a měňavé labradoritové srdce je opleteno nerezovou drátovanou krajkou. Doplněno spirálkami a drátovaným lístkem. 

Rozměry: 4 x 3 cm vč. závěsu

Materiál opletu: nerez 316L 

Hře barev v tomto zvláštním kamenu se odborně říká labradorizace a způsobuje ji lámání paprsku světla v jednotlivých vrstvách uvnitř kamene.

Labradorizace u každého kamene je jedinečná. Barva samotného kamene je nazelenalá až šedá, barva labradorizace je u každého kamene se různí a může obsahovat všechny barvy duhy, blankytně modrou, tyrkysově modrou, nazelenalou, žlutou, zlatou či oranžovou.

V léčitelství se využívá schopnost labradoritu léčit tělo od stresu a fobií, které jsou hluboce zakořeněny v naší mysli. Napětí, které labradorit odstraňuje, může být i tělesného charakteru, jako je vysoký tlak či napětí při menstruaci.

Labradorit má v sobě ukryté vnitřní teplo, které je schopný předávat tělu a chrání nás tak před nachlazením. Labradorit je výborným kamenem pro podzimní a zimní období, kdy jej nosíme stále u sebe jako náramek či přívěsek, který nemusíme nosit přímo na těle, stačí vědět, že ho máme u sebe.

Přes léto jej můžeme nechat občas položený v misce s vodou chvíli na okně, aby se nabil sluneční energií, kterou nám v období plískanic předává.

Nejznámější naleziště labradoritů s krásnou labradorizací jsou na Madagaskaru, v Kanadě na poloostrově Labrador, kde byl prvně objeven v 18. stol. Další známá naleziště jsou v Norsku na Skandinávském poloostrově, v Grónsku, Mexiku, USA či v Austrálii. 

1 200,00 Kč