Drátované šperky Ironheart

Drátovaný blog

O mě

14.09.2023

Od mládí jsem se věnovala ručním pracím. Babička mě naučila plést a háčkovat. Od jednoduchých šál jsem se po narození dcer dopracovala ke složitějším svetříkům.

Krásná a milá setkání po roce na nádvoří zámku v Cholticích. Drátenice a dráteníci z České a Slovenské republiky nabízeli své zboží od pátku do nedělního poledne. Počasí sice trošku zazlobilo, malinko nás spláchl deštík, ale nakonec vše dobře dopadlo. A až na občasné poryvy větru, který však nezpůsobil větší škody se počasí skutečně vydařilo....

Šperky jsou nejen krásné doplňky, ale také mohou být důležitou součástí každodenního stylu. Mnoho lidí je však málo využívá a považuje je pouze za příležitostné doplňky na zvláštní příležitosti.

O minulém víkendu 15-16.10. jsem se zúčastnila dvou prodejních akcí. V sobotu to byl Rybí jarmark v mém rodném městě a v neděli u "sousedů" v Pardubicích FlerMarket.

Vstali jsme včas, všechno OK, jdu do sklepa pro stánek, beru i plachty...Jedeme poprvé s vlastním stánkem, ještě jsme ho nestavěli, takže premiéra "jak sviňa"

Drátování

14.05.2022

Sem budu občas psát. Něco o drátování nejspíš :-)